Hakkımda

Ali İhsan Candemir, 1991 yılı İstanbul / Kartal doğumluyum. Sırasıyla eğitimimi; ilköğretim : Yıldırım Bayezit İlköğretim Okulu, Seyit Burhan Toprak İlköğretim Okulu, ortaöğretim : Pendik Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi, yükseköğretim: Kocaeli Üniversitesi Karamürsel MYO Gemi İnşaa, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladım ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde eğitimime devam etmekteyim.

Uzun süredir müzikle ilgileniyorum müzik hayatımın vazgeçilmez bir parçası, kitap okumakta vazgeçilmezlerimden. Boş zamanlarımda film izlerim, dizi izlerim. Yalnız vakit geçirmekten hoşlanırım. Kendimi html, css, php, mysql, jquery konularında geliştiriyorum. Onun dışında yaptığım pekte birşey yok yaşantıma yukarıda saydığım döngüde devam ediyorum.

www.ihsancandemir.com (kişisel web sayfam)

www.siyanuraltes.com (kişisel web sayfam)

Reklamlar

Hakkımda” üzerine 2 yorum

  1. Bu saatte sınava çalışırken bloğa rast geldim ve okuyorum şuan.yani aslında şuan sınav için bir şeyler araştırıyor olmam gerekirdi ama..Anılar,hikayeler çok içten ve anlamlı.birçok yazıyı da mantıklı buldum.siz arastırmaya devam edin ben de okumaya devam edeceğim.yani canım sıkılınca yazılarını okuyabileceğim birisi daha,umarım blog boşlanmaz ve siz neden sorgulamaya devam edersiniz. takipteyimm..)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s